O nás

Sme projekt tvorený študentmi pre študentov.
Prinášame ďalšiu z možností, ako si vyskúšať reálne zadania v reálnom čase.
Učíme sa, zlepšujeme a napredujeme, aby sme šli so súčasnými trendmi.
Prijímame výzvy, ktoré každoročne odhaľujú nové talenty.

2019

Tento rok sme sa rozhodli súťaž opäť rozbehnúť
už 14. ročníkom..

2017 / 2018

13.ročník všetkým ukázal, že vôbec netreba veriť poverám! Zavŕšili sme ho parádnym Galavečerom v Nitre, ktorý moderovala Becca z rádia Európa 2 a prišla o nás urobiť reportáž aj RTVS.

2015

Aktuálne prebieha už 11. ročník súťaže.

2014

Jubileum #10

Oslavovali sme vo veľkom štýle.

2009

Piaty ročník za nami.
Nekompromisne napredujeme a zlepšujeme sa.

2004

We were born in 2004

V tomto roku sme začali. Sme len o rok mladší ako naša alma mater.

Povedali o nás

Pozrite si mediálne reakcie na Galavečer posledného ročníka našej súťaže 🙂

Reportáž mediálneho centra našej alma mater

Reportáž v TV Nitrička

Reportáž v RTVS:

Prípadne krátke rozhovory s víťazmi predošlých ročníkov…

Počas našej existencie o nás písali na viacerých portáloch:

Najväčšia celoslovenská súťažná prehliadka tvorby študentov marketingovej komunikácie odštartovala už piaty ročník. Do Cirkulátora 2009 sa môžu zapojiť študenti slovenských aj zahraničných vysokých škôl a univerzít.
Medialne.etrend.sk

Cirkulátor sa nevenuje len marketingu, jeho dušu tvorí i reklama a predovšetkým tvorba v reklame a marketingu. Tradícia sa od vzniku súťaže zachovala a každoročne sa prihlasujú stovky prác v trinástich rôznych kategóriách. Rôznorodosť kategórií bola inšpirovaná explicitnou povahou odboru – sú multi, a preto sa aj pri vyhodnocovaní prác porotcovia, reprezentanti prestížnych reklamných agentúr, neriadia podľa šablóny.
MojaNitra.sk

Súťaž Cirkulátor je aj vďaka veľkorysej účasti porotcov, aktívne pôsobiacich v oblasti reklamnej tvorby, zárukou kvality, objektivity a profesionálneho prístupu, ako zo strany odborníkov, tak aj usporiadateľov.
Startitup.sk

Ak si študent vysokej školy,neváhaj prihlásiť sa na Cirkulátor 2012. Je to tvoja šanca. Je čas rozbehnúť sa. Ber si príklad z Forresta. Run, student, RUN!
Štefan Polgári

Príležitosť súťažiť dostali aj študenti katedier podobného zamerania nielen zo Slovenska, ale aj zo zahraničia. Odborná porota vyberala z celkového počtu 171 prihlásených prác, dbala nielen na kvalitu, originalitu a kreativitu jednotlivých prác, ale aj reálne použitie v praxi.
Strategie.sk

Každý krok od zadania po zverejnenie (resp. po prebratie ceny) je pre študentov a
nás pedagógov nová skúsenosť. Študenti si prechádzajú celým reťazcom činností , aby pochopili, ako môže byť táto práca náročná. Dôležité je, že sa nevzdávajú, kým produkt nie je perfektný. Som na nich hrdá!
Mgr. Mgr. art. Jana Žjak, PhD.

Keďže súťaž má medzinárodný charakter, v tomto roku sa tím organizátorov rozhodol urobiť osvetu na prestížnej Univerzite Karlovej v Prahe. Táto osveta sa ukázala ako účinná, napríklad do kategórie skupinový projekt sa ako prví prihlásili študenti z tejto univerzity.
Mediahub.sk