Tak teda sme to rozbalili. Štartujeme, v poradí, už 12. ročník medzinárodnej študentskej súťaže v reklamnej tvorbe, Cirkulátor. Dlho sme uvažovali, v akom duchu poňať tento ročník, prechádzali sme od vizuálov s origami, s lišiackymi nápadmi, cez outside the box, až sme dostali myšlienku, že by bolo celkom zaujímavé, vytvoriť koncept, ktorý by bol založený
na trivialitách a prežitkoch, ktoré kedysi fičali, a ktoré keď sa objavia niekde dnes, tak nielen grafickým dizajnérom a ľuďom z brandže, ale aj laikom začnú oči liezť von z jamiek a chlpy sa im dupkom stavať. Banálne chyby, nevkusné prešľapy a nešťastné kombinácie, práve to sú základné piliere konceptu najnovšieho ročníka súťaže Cirkulátor. Naša komunikácia stavaná
na spomenutom však obsahuje jednu veľmi dôležitú časť, a tou je výzva, výzva smerovaná
na Teba: „UROBÍŠ TO LEPŠIE?“.

Takže, ak máš pocit, že to vieš lepšie, kvalitnejšie, že máš originálny a nekonvenčný nápad, určite si ho nenechávaj len vo svojej hlave. Poslušne hlásime, že súťaž je už spustená.
Do 7. 5. 2017 môžeš prihlásiť svoju prácu do niektorej z kategórií, na výber máš printovú komerčnú a printovú nekomerčnú reklamu, audiovizuálnu, logo/ značku, reklamný text/ slogan, reklamnú fotografiu, reklamný dizajn, alternatívnu/ novú formu (guerilla), multimediálne formy reklamy, marketingovú kampaň a skupinový projekt. Ak máš čírou náhodou hneď niekoľko ideí, žiaden problém. Do súťaže sa môžeš prihlásiť s viacerými prácami. Keby si nevedel, koľko času ti ešte zostáva, určite ťa namotivuje countdown, ktorý beží na našej stránke, cirkulator.eu.

Choď von, žúruj, spi, proste načerpaj múzu a vytvor prácu, ktorá ohúri a zaujme odborníkov z popredných slovenských reklamných agentúr. Víťazom minulých ročníkov vyšliapal Cirkulátor cestičku do praxe, o čom svedčia ich úspechy a neustály progres.

Tak čo? Challenge accepted?

DEADLINE je 7. mája 2017. Prihlášku a všetky ďalšie potrebné informácie nájdeš na našej stránke cirkulator.eu a tiež
na Facebooku.

Autor: Veronika Szabóová