Už len 1 deň a zopár hodín a deadline tohto ročníka Cirkulátora definitívne odzvoní. Už sme veľakrát písali, aby si do 21. mája do polnoci poslal svoje práce, aby si zhmotnil svoju ideu, svoj nevšedný nápad. Či už je tvojou dominantou grafická stránka, si frajer cez reklamný text, dokážeš vymyslieť pútavý, výstižný slogan alebo skrátka z tvojho diela srší nekonvenčná myšlienka. Akosi sme však pozabudli na jednu dôležitú súčasť celej súťaže - a to skupinový projekt.

Takže, ak chceš zažiť 24 hodinové vzrúšo, tak zmobilizuj kamošov a parťákov, vytvorte 3-5 člennú provizórnu reklamnú agentúru a popasujte sa z reálnym zadaním, ktoré nastolí niekto z porotcovských kreatívnych kruhov. Postup spočíva v nasledujúcich 2 krokoch:

1. Ak máš svoju „reklamku“ zostavenú, pošli prihlášku pre skupinový projekt, ktorú nájdeš na našej webovej stránke. Urob tak do 21. mája (nedeľa) do 23:59 hod..

2. 23. mája (utorok) o 8:00 hod. obdrží každý tím súčasne e- mailom reálne marketingové zadanie, na ktorého vypracovanie bude mať 24 hodín.

Zajtrajšia polnoc - to je čas, kedy chceme, aby nám inbox praskal prihláškami vo švíkoch. Tak sa odraz do praxe vo veľkom štýle. Ukáž nám, že spoločnými silami dokážeš s parťákmi vymyslieť lepší skupinový projekt než panáci na obrázku. Motivácia je veľká- hneď 4 stáže v ringu. 

Nech to cirkuluje ;)

 

Autor: Veronika Szabóová