Tvojmu pozornému oku určite neunikla informácia, že sme deadline na prihlasovanie prác predĺžili, a to až o parádne 2 týždne. Už niekoľkokrát sme sa snažili navnadiť ťa, aby si sa zapojil, aby si nám poslal svoje nápady. Ale ty stále nič. Stále si nenašiel motiváciu. Asi sa ešte vždy sám seba spytuješ: „A čo z toho budem mať?“, „Prečo by som sa mal prihlásiť?“, „Pomôže mi to zbaliť tú holku od vedľa?“.

Hmm?

Toto ťa žerie? Tak teraz ti to vytmavíme, teda aspoň tie prvé dve otázky, s treťou si poraď sám. wink

Prinášame ti 3 exkluzívne, čerstvé (CIRKU)ualitky z backstage-u Cirkulátora:

1. (CIRKU)ALITKA

Práce, ktoré sa prihlásia, bude hodnotiť vymakaná porota. A tak sme si povedali, že ti poodhalíme pár zákulisných informácií o jej zložení. Svoju účasť nám už potvrdil „niekto fakt dobrý“ z reklamnej agentúry Istropolitana Ogilvy. Tento „niekto fakt dobrý“ bude mať v tíme „hrdinu“ zo ZoneMedia, z agentúry bojujúcej proti zločinom na klientoch, ktorá mesačne spotrebuje 30+ balíkov pukancov.   A čo ti ešte môžeme prezradiť? Asi to, že túto zatiaľ veľmi tajomne vyzerajúcu dvojku doplní copywriter z MUW Saatchi & Saatchi.

2. (CIRKU)ALITKA

Keď preukážeš svoju nadpriemernosť, zaujmeš porotu svojou kvalitnou prácou alebo si všimnú, že si prihlásil viac prác a všetky boli dobré, všetky mali nápad, mali potenciál, tak veru, máš takmer istú stáž. Tento ročník sa nám totiž podarilo vybaviť až 4 stáže (a to len zatiaľ). Túto jedinečnú možnosť sa rozhodla víťazovi dať Istropolitana Ogilvy, ZoneMedia, Elite Solutions a dokonca aj Triad Advertising. Ak by si chcel stážovať práve v Triade, tak zamakaj na audiovizuálnej komerčnej reklame. Na to sú totiž zvedaví a nažhavení najviac. Nepohrdnú však ani nabudenou a premyslenou marketingovou kampaňou. Ak zahviezdiš práve v tejto kategórii, teda vypracuješ zaujímavý marketingový projekt, môžu ti ponúknuť stáž v ich projekte KONTENTINO. Ide o online službu pre vytváranie, plánovanie, komentovanie a zverejňovanie obsahu Facebook stránok.

3. (CIRKU)ALITKA

To, že sa máš prihlásiť, aby si sa vyšupol do sveta reklamy, si nemyslíme len my. Súhlasia s tým aj ľudia z Triadu, ktorí sa na najnovšom blogu zmienili aj o Cirkulátore. Píšu o tom, že je veeeľa veľa študentov, ktorí vyštudovali marketing alebo reklamu, no nemajú vôbec prax, nemajú žiadne skúsenosti, nič nezažili na vlastnej študáckej koži, ich CV-čka zívajú prázdnotou. Z tohto dôvodu sa im rozhodli priniesť prehľad projektov alebo súťaží, o ktoré by mohli počas roka aspoň zakopnúť. A čuduj sa svetu, pekne krásne spomenuli aj nás: „Súťaž s veľkým rozpätím ponúka aj Univerzita Konštantína filozofa v Nitre, a to, že nemusíš byť z Nitry a v Nitre, je ti dúfam jasné. O čom Cirkulátor točí: medzinárodná súťaž pre skupiny i jednotlivcov. Môžeš si vybrať z jedenástich kategórií, takže výhovorka: „Zadanie nebolo pre mňa“, nebude na mieste.“

Akože.. toto je už dosť silný arzenál dôvodov „prečo sa prihlásiť“.   Tak zamakaj. Dávame ti ešte 2 týždne do plusu. Deadline je 21.5. do 23:59 a my sa už teraz tešíme, čo prinesie 12. ročník medzinárodnej študentskej súťaže v reklamnej tvorbe.
Poznač si do diára. 21. máj - DEADLINE. 

 

Autor: Veronika Szabóová